UWAGA! Dołącz do nowej grupy Poznań - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Pijany kierowca sprawcą kolizji drogowej w Poznaniu


Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Poznaniu zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za kolizję drogową. Ustalono, że 48-latek prowadził pojazd mając prawie dwa promile alkoholu w organizmie i nie posiadał uprawnień do kierowania. Incydent miał miejsce na ul. Wyszyńskiego, gdzie interweniowała policja po zgłoszeniu świadków. Mężczyzna został zatrzymany i zebrano od niego materiał dowodowy.

W zdarzeniu, które miało miejsce w czwartkowy poranek, policjanci otrzymali informację o kolizji drogowej. Na miejscu potwierdzono, że jeden z uczestników, 48-letni mieszkaniec Poznania, może być pod wpływem alkoholu. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że mężczyzna był nietrzeźwy, co potwierdziło obawy zgłaszającego. Początkowo mężczyzna próbował zaprzeczać, że to on prowadził samochód, jednak ostatecznie przyznał się do kierowania Volkswagenem.

Po ustaleniu, że 48-latek nie posiadał prawa jazdy, policja podjęła decyzję o jego zatrzymaniu. Zatrzymano również pojazd, który został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Mężczyzna będzie musiał zmierzyć się z poważnymi konsekwencjami swojego czynu, w tym karą pozbawienia wolności do lat 3, wysoką grzywną oraz zakazem prowadzenia pojazdów. Ostateczną decyzję w tej sprawie podejmie sąd.

Źródło: Policja Poznań


Oceń: Pijany kierowca sprawcą kolizji drogowej w Poznaniu

Średnia ocena:4.6 Liczba ocen:17


Zobacz Także