UWAGA! Dołącz do nowej grupy Poznań - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Ostatnie spotkanie Moderatorek i Moderatorów DKK w 2025 roku w Poznaniu

Beata Iłków

Beata Iłków


W dniu 4 grudnia 2025 roku w Bibliotece Uniwersyteckiej w Poznaniu odbędzie się ważne spotkanie organizacyjno-szkoleniowe dla Moderatorek i Moderatorów DKK. Jest to ostatnia część cyklu „Wiedza o kulturze” w tym roku. Wydarzenie ma na celu podsumowanie roku kulturalnego oraz literackiego w Wielkopolsce. Uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoje kompetencje i dowiedzieć się o trendach w literaturze.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00 wskazaniem na sprawy organizacyjne, po czym nastąpi prelekcja Pauliny Surniak dotycząca ostatnich trendów literackich, w tym roli sztucznej inteligencji i bieżących bestsellerów. Następnie, uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z prezentacją na temat tradycji słowiańskich, przygotowaną przez pracowników Oddziału Zbiorów Specjalnych Biblioteki Uniwersyteckiej. Całe wydarzenie potrwa do 13.30, a uczestnicy będą mogli na własne oczy zobaczyć materiały związane z historycznymi praktykami i wyobrażeniami z przeszłości.

Organizatorzy zachęcają do udziału bibliotekarzy oraz pasjonatów kultury z całego województwa. Udział w spotkaniu to doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz wspólnego czytania literatury. Zainteresowane osoby mogą dokonać zapisów poprzez udostępnioną platformę. Warto podkreślić, że wydarzenie nie przewiduje cateringu, więc uczestnicy powinni pamiętać o własnym wyżywieniu. W razie pytań, można kontaktować się z organizatorkami przy pomocy podanych danych kontaktowych.

Źródło: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Poznaniu


Oceń: Ostatnie spotkanie Moderatorek i Moderatorów DKK w 2025 roku w Poznaniu

Średnia ocena:4.75 Liczba ocen:15


Zobacz Także