UWAGA! Dołącz do nowej grupy Poznań - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Spotkanie autorskie z Mariuszem Szczygłem w Poznaniu


Wielkopolska Biblioteka Publiczna oraz Centrum Animacji Kultury w Poznaniu zapraszają mieszkańców na spotkanie autorskie z Mariuszem Szczygłem, polskim reporterem i pisarzem. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca 2025 roku w siedzibie Biblioteki Wojewódzkiej. Rozmowę poprowadzi Marcin Skrabka, a uczestnicy będą mieli okazję usłyszeć o twórczości jednego z najbardziej uznawanych polskich autorów.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa do 19:30. Wszyscy zainteresowani są proszeni o wcześniejszą rezerwację miejsc oraz odbiór bezpłatnych wejściówek, które dostępne są w wypożyczalni biblioteki. Osoby chętne mogą również skontaktować się telefonicznie pod numerem 61 664 08 73.

Mariusz Szczygieł jest autorem książek, które zdobyły uznanie zarówno w Polsce, jak i za granicą, a jego prace zostały przetłumaczone na wiele języków. Znany z książek takich jak „Gottland” czy „Nie ma”, jest też laureatem prestiżowych nagród w dziedzinie reportażu. Szczygieł jest również prezesem Fundacji Instytut Reportażu i prowadzi autorskie zajęcia w Polskiej Szkole Reportażu, inspirując młodych reporterów w Polsce.

Źródło: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Poznaniu


Oceń: Spotkanie autorskie z Mariuszem Szczygłem w Poznaniu

Średnia ocena:4.99 Liczba ocen:6


Zobacz Także