Wielkopolska Biblioteka Publiczna oraz Centrum Animacji Kultury w Poznaniu zapraszają na spotkanie autorskie z Violettą Rymszewicz. Wydarzenie odbędzie się 5 czerwca 2025 roku w siedzibie Biblioteki Wojewódzkiej przy ul. Prusa 3. Na uczestników czekać będą interesujące tematy związane z kryzysem męskości i kobiecości oraz rynek małżeński w kontekście relacji międzyludzkich.
Violetta Rymszewicz, polska pisarka i psycholożka, podzieli się swoimi doświadczeniami oraz przemyśleniami na temat zjawisk społecznych dotyczących związków. W programie spotkania znajdą się zagadnienia takie jak kryzys męskości i kobiecości oraz pytania dotyczące relacji, w tym znaczenie miłości, pieniędzy i seksu w kontekście małżeństwa.
Na wydarzenie obowiązuje rezerwacja bezpłatnych wejściówek, które można odebrać w wypożyczalni Biblioteki Wojewódzkiej lub skontaktować się telefonicznie pod numerem 61 664 08 73. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 18:00, z pewnością przyciągnie osoby zainteresowane psychologią oraz współczesnymi trendami w relacjach osobistych.
Źródło: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Poznaniu
Oceń: Spotkanie autorskie z Violettą Rymszewicz w Poznaniu
Zobacz Także