W noce z 10 na 11 oraz z 11 na 12 czerwca 2025 roku pasażerowie tramwajów linii nr 201 muszą przygotować się na zmiany w trasie przejazdu. Zmiany są związane z planowanymi pracami technicznymi, które będą miały wpływ na kursowanie tramwajów. Przejazdy z Unii Lubelskiej na Piątkowo zostaną skierowane objazdem przez ul. Królowej Jadwigi i Towarową, omijając centrum oraz ul. 27 Grudnia. Pozostałe odcinki trasy pozostaną bez zmian.
Nowa trasa dla tramwajów linii nr 201 w nocy z 10 na 11 oraz z 11 na 12 czerwca będzie prowadzić przez zmienione ulice. Podczas kursu z Unii Lubelskiej tramwaje będą przemieszczać się przez takie miejsca jak Żegrze, Chartowo, Kórnicka, Jana Pawła II oraz rondo Rataje, a następnie kierować się w stronę Królowej Jadwigi i Towarowej. Długość objazdu ma na celu zapewnienie kontynuacji przejazdów mimo trwających prac.
Organizatorzy komunikacji miejskiej przepraszają pasażerów za wszelkie związane z tym utrudnienia. Ważne jest, aby mieszkańcy Poznania byli świadomi nadchodzących zmian, aby mogli odpowiednio zaplanować swoje podróże w tych dniach. Zachęca się do korzystania z dostępnych informacji w celu zminimalizowania ewentualnych problemów związanych z dojazdem.
Źródło: Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu
Oceń: Zmiany w trasie tramwajów linii nr 201 w Poznaniu w czerwcu
Zobacz Także