Od 25 listopada mieszkańcy Poznania muszą dostosować się do nowej organizacji ruchu na ulicach Zdunowskiej oraz Starkowskiej. Całkowite zamknięcie tych ulic ma na celu realizację inwestycji, która znacząco poprawi stan infrastruktury w tym rejonie. Mimo utrudnień, wykonawca jest zobowiązany do zapewnienia dostępu do posesji dla mieszkańców, co zminimalizuje niedogodności. Oprócz tego, wprowadzono objazdy dla pozostałych kierowców.
Warto zaznaczyć, że zamknięcie ulic Zdunowskiej i Starkowskiej dotyczy odcinka pomiędzy ulicami Arkońską i Zieliniec. Aby ułatwić poruszanie się po okolicy, wyznaczono objazd przez ulicę Warpińską. Mieszkańcom zaleca się szczególną ostrożność oraz zwracanie uwagi na aktualne oznakowanie, które będzie informować o zmianach w organizacji ruchu.
Inwestycja ma na celu nie tylko modernizację nawierzchni tych ulic, ale również kompleksowe prace, które obejmują budowę chodników, zjazdów do posesji, a także instalację nowej kanalizacji deszczowej, oświetlenia, kanału technologicznego oraz sieci teletechnicznej. Dzięki tym zmianom mieszkańcy zyskają wygodny dostęp do domów, co znacznie poprawi jakość życia w tej części Poznania.
Źródło: Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu
Oceń: Zmiany w organizacji ruchu na ulicach Zielińca w Poznaniu
Zobacz Także



