UWAGA! Dołącz do nowej grupy Poznań - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Zmiany w organizacji ruchu z okazji urodzin Bohdana Smolenia


W związku z organizacją wydarzenia z okazji urodzin Bohdana Smolenia, wprowadzono czasowe zmiany w organizacji ruchu drogowego. Utrudnienia dotyczą fragmentów ulic Rybaki oraz Strzałowej, gdzie ruch będzie odbywał się w obie strony. Dodatkowo, w rejonie skweru obowiązuje zakaz zatrzymywania się, co wymaga wcześniejszego usunięcia pojazdów przez kierowców.

W miarę potrzeby, na czas wydarzenia, fragment ul. Rybaki od ul. Strzeleckiej do posesji nr 4, jak również fragment ul. Strzałowej od ul. Długiej do posesji nr 31, zostaną udostępnione do ruchu dwukierunkowego. Dla miejsc, w których pojawią się utrudnienia, zaplanowano objazd ulicami Ogrodową, Ratajczaka, Kościuszki i Krakowską, co ma na celu zminimalizowanie potencjalnych zatorów drogowych.

Organizator wydarzenia będzie odpowiedzialny za zapewnienie dostępu do budynków w obrębie objętych zmianami oraz umożliwienie kierowcom zawracania w ślepych odcinkach ulic. Mieszkańcy oraz kierowcy są proszeni o zachowanie szczególnej ostrożności w obszarze wprowadzonych zmian oraz o przestrzeganie zakazu zatrzymywania się w rejonie skweru.

Źródło: Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu


Oceń: Zmiany w organizacji ruchu z okazji urodzin Bohdana Smolenia

Średnia ocena:4.93 Liczba ocen:24


Zobacz Także